+ حالم نسبت به روزهای گذشته خیلی بهتره. چندتا اتفاق ناراحت کننده منو تا مرز افسردگی رسوند ولی خدا رو شکر به خیر گذشت و آروم شدم.

+ پارسا هم خوبه، دلدرد های کولیکی داره و دردهاش دل آدمو کباب میکنه.‌ با این حال اینم میگذره :)

+ زندگیمون ریتم جدید گرفته و دارم خو میگیرم بهش. عادت به کم خوابی، دستپاچه نشدن وقتی هزارتا کار باهم باید انجام بشه و استفاده از وقت هایی که کسی پیشمه برای کارهای خونه و . همین که تجربه بیشتری کسب کردم، راضیم میکنه :)

+ توی درس آسیب شناسی، دوره های مختلف خانواده رو بررسی میکردیم و یکی از دوره ها، خانواده با فرزند خردسال بود. میگفت تو این دوره رضایت از زندگی به حداقل خودش میرسه. واقعا همینه. این دوره نگرانی ها و سختی هایی داره که دائما ذهن و جسم آدم رو درگیر و خسته میکنه. با این حال خیلی شیرینه، حتی زحمت هاش شیرینه‌‌‌‌. :)

+ قرار بود دیروز به دنیا بیاد، اما فردا یک ماهگیش رو جشن میگیریم! در فرآیند بارداری و به دنیا اومدن، هیچ حساب و کتابی نیست

+ خلاصه که ملالی نیست، جز قطعی اینترنت. :|

به مناسبت یک ماهگی :)

دوره ,رو ,میکنه ,خانواده ,های ,یک ,به دنیا ,این دوره ,این حال ,با این ,سختی هایی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حفظ قرآن خدمات پرداخت آنلاین و کارتخوان های اندرویدی سایت همینطوری آسانسوریان معرفی جاذبه های گردشگری استانبول شرکت سمپاشی نگین دشت مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل Game Script mttyazd وبلاگ همه چیز